Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Barcelona rikthen Emersonin

Foto: FC Barcelona

Barcelona rikthen Emersonin


2 June, 2021 @20:27

Barcelona ka rikthyer brazilianin Emerson Royal Bem-vindo, pas një huazimi 2 vjeçar tek Real Betisi.

22 vjeçari luan si sulmues krahu, dhe gjatë kohës së tij me Betisin ka shënuar 5 gola dhe ka dhuruar 10 asistime.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga