Të gjitha lajmet

BASTORET

Bastoret i japin shumë pak gjasa Kosovës për fitore

Bastoret i japin shumë pak gjasa Kosovës për fitore

14 October, 2020 @15:23

Në përballjen e tretë të muajit tetor, Kosova është mysafire e Greqisë sonte në Athinë.

Pas dy humbjeve rresht, ndaj Maqedonisë së Veriut dhe ndaj Sllovenisë, Kosova është kuotuar si jo-favorite edhe në ndeshjen ndaj Greqisë.

TABELA AKTUALE dhe REZULTATET

Derisa Greqia për fitore ka kuotë 1.57, fitorja e Kosovës shkon në 6.00. Barazimi në këtë ndeshje kuotohet 3.75.

Në anën tjetër, ndeshja parashikohet të këtë pak gola, ku deri në dy gola kuotohet 1.50, ndërsa për tre e më shumë gola në përballje, 1.90.

BASTORET

Kuqezinjtë favorit ndaj Lituanisë

Pamje nga ndeshja e kaluar Shqipëria-Lituania 0-1 / Foto: FSHF

14 October, 2020 @15:10

Shqipëria vazhdon të jetë favorite në ndeshjet e Grupit 4 të Ligës C të Kombeve. Edhe kësaj radhe, përkundër…

NGA KONFERENCA

Reja: Kemi ardhur të marrim pikë

Foto: FSHF

13 October, 2020 @21:39

Selektori italian i kombëtares shqiptare, Edi Reja, në konferencën për shtyp para ndeshjes me Lituaninë ka bërë të ditur se…

STERVITJA PARA NDESHJES

Për të thyer akullin

Fotot: FFK

13 October, 2020 @20:01

Kombëtarja e Kosovës sot në mesditë ka arritur në Athinë dhe është akomoduar në hotelin “Radisson Blu Park”, derisa në…

NGA KONFERENCA

Vojvoda lut për mbështetje të ekipit, lojtarët po japin 100%

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @19:54

Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, në konferencën për shtyp para ndeshjes së Kosovës ndaj Greqisë ka thënë se ekipit tash…

NGA KONFERENCA

Menaxheri Shala kryen konferencën, s’lë Challandesin të përgjigjet

13 October, 2020 @19:28

Menaxheri i përfaqësueses së Kosovës, Bajram Shala, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Greqisë, ka thënë se portieri i…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve