Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JUVENTUS

Bëjnë “party” mbesin jashtë formacionit

Bëjnë “party” mbesin jashtë formacionit


2 April, 2021 @21:43

Ashtu siç pritej futbollistët e Juventusit Weston McKennie, Arthur dhe Paulo Dybala, nuk do të jenë në formacionin e Juventusit në ndeshjen kundër Torinos.

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, në një deklaratë para ndeshjes, ka bërë të ditur se këta lojtarë nuk do të jenë në skuadër për shkak se kanë thyer rregullat e COVID-19 dhe janë grumbulluar një një aheng shtëpiak, derisa janë dënuar nga policia.

Juventusi nëser përballet me Torinon nga ora 18:00.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A