Të gjitha lajmet

TICKETS

Biletat Kosovë-Maqedoni, nesër në shitje

Foto: fiba.basketball/arkiv

Biletat Kosovë-Maqedoni, nesër në shitje

11 September, 2018 @22:15

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka bërë të ditur në një njoftim të saj se biletat për ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maqedonisë që zhvillohet më 13 shtator të enjten, do të dalin në shitje nesër.

Mirëpo, FBK nuk ka bërë të ditur pikat e shitjes së biletave në atë njoftim, edhe pse zakonisht ato janë shitur para “Newbornit” në Prishtinë.

ORARI I NDESHJEVE dhe GRUPET

Çmimi i biletave për këtë ndeshjes është 2 (dy) dhe 10 (dhjetë) euro.

12-SHJA E KOSOVËS

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga