Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Buducnost-Llapi, 11-shet startuese

Buducnost-Llapi, 11-shet startuese


7 July, 2022 @19:09

Në ora 20:30 në Podgoricë nis dueli mes Buducnostit dhe Llapit, ndërsa Tahir Batatina në sezonin e dytë evropian të tij, ka dalë me këtë 11-she përballë malazezëve.

BUDUCNOST: Dragojevic; Dakic, Adzic, Razanatovic, Ignjatovic; Mirkovic, Terzic, Jankovic; Dukanovic, Mijovic, Milosevic.

LLAPI: Avdyli; Araujo, Neto, Krasniqi, Idrizi; Shabani, Ramadan; Rivera, Progni, Maliqi, Firmino.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League