Të gjitha lajmet

BARCELONA

Cadena SER: Messi dëshiron largimin!

Cadena SER: Messi dëshiron largimin!

25 August, 2020 @19:45

2020-shi vazhdon të na befasojë.

Nga Spanja, konkretisht nga Cadena SER, sot po raportohet që Leo Messi dëshiron ta ndërpresë kontratën e tij me Barcelonën dhe të largohet nga ky klub.

33-vjeçari që gjithë karrierën e ka kaluar te skuadra katalunase, vazhdon të jetë i pakënaqur me bordin drejtues, dhe sipas raportimeve më të fundit nga Spanja, ai e dëshiron largimin.

Më tutje, thuhet që klubi i Barcelonës do të mbajë një mbledhje me argjentinasin për ta bindur të qëndrojë.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë.

BARCELONA

Ronald Koeman zyrtarisht te Barcelona

19 August, 2020 @11:43

Ish-lojtari i Barcelonës, Ronald Koeman, tani do të jetë në krye të skuadrës. Koeman ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me…

PASOJAT E BAYERNIT

Barcelona shkarkon drejtorin sportiv

18 August, 2020 @16:12

Barcelona ka përfunduar para kohe edhe kontratën me drejtorin sportiv të skuadrës, Eric Abidal. Francezi Abidal, ish lojtar i…

PARA BARCELONËS

Afrohet Ronald Koeman

18 August, 2020 @11:43

Njeriu që solli trofeun e parë të Ligës së Kampionëve për Barcelonën, Ronald Koeman, pritet të bëhet trajneri i ri…

BARCELONA

Setien shkarkohet

17 August, 2020 @21:50

Pas rezultateve jo të mira, është shkarkuar trajneri i Barcelonës, Quique Setien. Setien kishte kontratë deri në vitin 2022, por…

LA LIGA

Alvaro Negredo rikthehet në La Liga

23 July, 2020 @19:48

Skuadra e Cadizit, që arriti La Ligan sivjet, ka arritur marrëveshje me sulmuesin spanjoll, Alvaro Negredo. Sulmuesi 34 vjeçar, nënshkroi…

Të gjitha lajmet nga La Liga