Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FFK

Caktohen gjyqtarët e javës 23 në Superligë

Caktohen gjyqtarët e javës 23 në Superligë


4 March, 2021 @20:38

Federata e Futbollit të Kosovës ka caktuar gjyqtarët e javës 23 të Superligës, si dhe ata të javës 17 në Ligën e Parë.

Ndeshja kryesore e javës, ajo mes Prishtinës dhe Llapit, do të gjykohet nga gjyqtari Mervan Bejtullahu, i cili do të jetë i ndihmuar nga Elvis Bicaj, Fatlum Jashari dhe Erdall Zasella.

Më poshtë gjeni të gjithë zyrtarët e ndeshjeve të kësaj jave në Superligë dhe Ligën e Parë, të caktuar nga FFK.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga