Të gjitha lajmet

LOS BLANCOS

Carvajal i gatshëm kundër Levantes

Foto: Google

Carvajal i gatshëm kundër Levantes


26 January, 2021 @16:11

Lëndimi i muskulit që Dani Carvajal e pësoi në ndeshjen kundër Celtas e ka kaluar dhe ka ushtruar normalisht me pjesën tjetër të shokëve të tij të skuadrës.

Ai mund të kthehet në formacion këtë fundjavë.

Real Madrid pret Levante në Di Stéfano më 30 janar (16:15).

Një duel kyç, pasi madrilenët gjenden në vendin e dytë me shtatë pikë larg kryesuesit Atleticos të cilët kanë një ndeshje më pak dhe tri pikë më shumë se Barcelona.


PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

La Liga

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

23/01/21 @ 23:36

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

La Liga/Transfere

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

23/01/21 @ 13:45

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

LA LIGA

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

La Liga

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

22/01/21 @ 17:10

COPA DEL REY

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

La Liga

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

22/01/21 @ 00:12

EIBAR - ATLETICO MADRID

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

La Liga

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

22/01/21 @ 00:01


Të gjitha lajmet nga La Liga