Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TË KUALIFIKUARIT

Çiftet e 1/8 së finales në EURO 2016

Çiftet e 1/8 së finales në EURO 2016


23 June, 2016 @0:14

U caktuan 16 shtete që do të përballen në të tetën e finales.

Fatkeqësisht, kombëtarja jonë nuk arriti të jetë në mesin e katër skuadrava më të mira në pozitën e tretë.

Këto janë duelet që do të luftojnë për të shkuar në çerekfinale:

Zvicra - Polonia

Kroacia - Portugalia

Uellsi - Irlanda Veriore

Hungaria - Belgjika

Gjermani - Sllovakia

Italia - Spanja

Franca - Irlanda

Anglia - Islanda


Ndeshjet do të luhen nga 25 qershori deri më 27 qershor.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016