Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI E

Irlanda mposht Italinë dhe siguron kualifikimin

Irlanda mposht Italinë dhe siguron kualifikimin


22 June, 2016 @23:47

Irlanda e drejtuar nga Martin O’Neal i ka shkaktuar humbjen e parë Italisë në EURO2016 dhe ka siguruar të tetën e finales.

Golin e vetëm dhe vendimtar në ndeshje e shënoi Robert Brady, 5 minuta para fundit të takimit.

TABELAT EURO2016

Italia gjithsesi, nuk lëviz nga vendi i parë i grupit, ndërsa Irlanda siguroi kalimin tutje nga vendi i tretë dhe përballë do të ketë Francën organizatore në të tetën e finales.

e


GRUPI E

Ibra në penzion, Belgjika ndaj Hungarisë

UEFA Euro 2016

Ibra në penzion, Belgjika ndaj Hungarisë

22/06/16 @ 23:44

1/8 E FINALES

E kualifikuara pa fitore

UEFA Euro 2016

E kualifikuara pa fitore

22/06/16 @ 20:54

SULMUESI

E la Prishtina, e merr Llapi

FFK Superliga/Transfere

E la Prishtina, e merr Llapi

22/06/16 @ 20:49

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Suedia - Belgjika

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Suedia - Belgjika

22/06/16 @ 20:47

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Italia - Irlanda

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Italia - Irlanda

22/06/16 @ 20:41

1/8 E FINALES

Kroacia mëson rivalin

UEFA Euro 2016

Kroacia mëson rivalin

22/06/16 @ 20:38

FUNDI

Shqipëria edhe matematikisht humb gjasat

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Shqipëria edhe matematikisht humb gjasat

22/06/16 @ 20:03

GRUPI F

Islanda shkon tutje me fitore

UEFA Euro 2016

Islanda shkon tutje me fitore

22/06/16 @ 19:47

CR7

Ronaldo me rekord në Europian

UEFA Euro 2016

Ronaldo me rekord në Europian

22/06/16 @ 19:34

GRUPI F

Mrekullia nuk ndodhi

UEFA Euro 2016

Mrekullia nuk ndodhi

22/06/16 @ 19:28

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016