Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SULMUESI I RI

Dashmir Elezi nga Shkëndija në Zagreb

Foto: KFShkendija

Dashmir Elezi nga Shkëndija në Zagreb


Teksti: KFShkendija

9 January, 2024 @12:15

19 vjeçari vazhdon karrierën në Kroaci, pasi Shkëndija e Tetovës dhe Lokomotiva e Zagrebit gjetën akord për transferimin e sulmuesit në Zagreb.

KF Shkëndija me kënaqësi komunikon marrëveshjen me NK Lokomotiva Zagreb për transferimin e sulmuesit Dashmir Elezi në Kroaci.

Klubet janë dakorduar për kushtet e këtij operacioni, ndërsa përveç dëmshpërblimit Shkëndija mban edhe 10% të vlerës së kartonit për transferimin e ardhshëm eventual.


 
Të gjitha lajmet nga International