Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

AKSIDENT

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal

Djali i legjendës Michael Ballack me aksident fatal


5 August, 2021 @16:37

Ditë të vështira për ish lojtarin gjerman, Michael Ballack dhe familjarët e tij, pasi që sot është konfirmuar vdekja e djalit të tij 18-vjeçar Emilio Ballack.

Emilio është aksidentuar për vdekje me “quad-bike” sot në mëngjes. Ngjarja ka ndodhur në Troia të Lisbonës, pranë shtëpisë së Ballackut, ka raportuar Daily Mail.


 
Të gjitha lajmet nga International