Të gjitha lajmet

LLAPI

Donat Mehmeti largohet nga Llapi

Donat Mehmeti largohet nga Llapi

1 August, 2020 @11:02

Njëri ndër portierët e Llapit, Donat Mehmeti, nuk do të jetë më pjesë e Llapit.

Lajmin e bëri të ditur Mehmeti përmes një njoftimi në llogarinë e tij personale në Facebook.

Llapi ditë më parë kishte e kishte shtuar në skuadër portierin italian Loris Kikkri.

BALLKANI

Arbër Potoku deri në 2023 te Ballkani

FOTO / Ballkani

1 August, 2020 @20:29

Mbrojtësi majtë i Ballkanit, Arbër Potoku, ka zgjatur kontratën me skuadrën suharekase. Kontrata e Potokut është zgjatur për 3 sezone…

LLAPI

Llapi transferon Ardit Peposhin

FOTO / Llapi

1 August, 2020 @15:49

Skuadra e Llapit ka përforcuar repartin defansiv me Ardit Peposhin. Është arritur marrëveshje 1 vjeçare me mbrojtësin e krahut të…

BALLKANI

Një nga Gjilani, një nga Nikli, Ballkani me dy përforcime

Foto: FC Ballkani

1 August, 2020 @15:20

Kanë filluar përforcimet e Ballkanit për sezonin e ri. Skuadra suharekase, që pati një sezon fantastik sivjet, duket se edhe…

FERONIKELI

Mevlan Zeka ndahet me Feronikelin

31 July, 2020 @23:31

Sulmuesi këmbëshpejt i Feronikelit, Mevlan Zeka, nuk do të jetë pjesë e skuadrës në stinorin e ri. Zeka ka bërë…

POGRADECARI

Bomba e Gjilanit! Super Enea Koliçi përforcon skuadrën

29 July, 2020 @23:45

Gjilani, që përfundoi nënkampion i Kosovës në stinorin 2019/20 dhe siguroi pjesëmarrjen në gara evropiane, ka bërë të ditur përforcimin…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga