Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTERS

Drenica - Llapi, 11-shet startuese

Drenica - Llapi, 11-shet startuese


14 August, 2022 @16:26

Në ora 17:00, nis ndeshja e fundit për këtë fundjavë në Superligë, ndërsa në Bajram Aliu të Skenderajit takohen Drenica dhe Llapi.

Trajnerët përkatës të skuadrave, Bekim Shotani dhe Tahir Batatina, kanë vendosur për këta lojtarë që të nisin në 11-she të parë sezonin e ri të Superligës.

DRENICA XI: (ende nuk ka njoftim për 11-shen).

LLAPI XI: Avdyli; Idrizi, Maliqi, Emini, Firmino, Rivera, Kurtaj, Fernandinho, Shabani, Neto dhe Robson.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga