Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Drita ndahet me Bujar Shabanin

FOTO / DRITA

Drita ndahet me Bujar Shabanin


13 June, 2021 @18:04

Njëri ndër lojtarët më të mirë te Drita, Bujar Shabani, nuk do të jetë më pjesë e e skuadrës gjilanase.

Bujarit sot i përfundoi kontrata dhe nuk e vazhduan bashkëpunimin.

Shabani gjatë karrierës së tij te Drita, luajti në 201 ndeshje, ka shënuar 16 gola dhe ka bërë 11 asistime. Ai gjithashtu u shpall 2 herë kampion i Kosovës me Dritën dhe e fitoi 1 herë Superkupën e Kosovës.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Austria - Maqedonia Veriore

Evropiani

Formacionet zyrtare: Austria - Maqedonia Veriore

13/06/21 @ 17:26

ANGLI 1-0 KROACI

Anglia fiton derbin e grupit D

Evropiani

Anglia fiton derbin e grupit D

13/06/21 @ 16:43

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Anglia-Kroacia

Evropiani/International

11-shet startuese: Anglia-Kroacia

13/06/21 @ 12:43

EURO2020

Dita e tretë e evropianit, ndeshjet e ditës

Evropiani

Dita e tretë e evropianit, ndeshjet e ditës

13/06/21 @ 09:09

FANTASY EURO 2020 @ TOPSPORTI.COM

Fantasy: Tabela pas ditës së dytë në EURO2020

Evropiani

Fantasy: Tabela pas ditës së dytë në EURO2020

12/06/21 @ 23:40

BELGJIKA - RUSIA

Super Lukaku, Belgjika starton me fitore

Evropiani

Super Lukaku, Belgjika starton me fitore

12/06/21 @ 22:59

EURO 2020

Christian Eriksen, lojtari i ndeshjes Danimarka-Finlanda

Evropiani

Christian Eriksen, lojtari i ndeshjes Danimarka-Finlanda

12/06/21 @ 22:34

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga