Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions


13 June, 2021 @14:28

Disa ditë më herët u kuptua se turneu parakualifikues i Champions League, i paraparë të zhvillohet në Ishujt Faroe, ka ndërruar lokacion për shkak të pandemisë dhe tashmë UEFA ia ka besuar FSHF-së organizimin e raundit parakualifikues.

Duelet do të zhvillohen javën që vjen, më 22 qershor ku takohen: Folgore - Prishtina dhe HB Torshavn - Inter d’Escalades. Fituesit e çifteve, kalojnë në finale që luhet më 25 qershor. Fituesi i finales, arrin raundin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

“UEFA i beson FSHF-së organizimin e ndeshjeve të turit paraeliminator të Champions, që do të luhen në datat 22-25 qershor 2021 në Durrës dhe në Elbasan,” ka bërë të ditur FSHF sot.


FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Anglia-Kroacia

Evropiani/International

11-shet startuese: Anglia-Kroacia

13/06/21 @ 12:43

EURO2020

Dita e tretë e evropianit, ndeshjet e ditës

Evropiani

Dita e tretë e evropianit, ndeshjet e ditës

13/06/21 @ 09:09

FANTASY EURO 2020 @ TOPSPORTI.COM

Fantasy: Tabela pas ditës së dytë në EURO2020

Evropiani

Fantasy: Tabela pas ditës së dytë në EURO2020

12/06/21 @ 23:40

BELGJIKA - RUSIA

Super Lukaku, Belgjika starton me fitore

Evropiani

Super Lukaku, Belgjika starton me fitore

12/06/21 @ 22:59

EURO 2020

Christian Eriksen, lojtari i ndeshjes Danimarka-Finlanda

Evropiani

Christian Eriksen, lojtari i ndeshjes Danimarka-Finlanda

12/06/21 @ 22:34

DANIMARKA - FINLANDA

Finlanda debuton me fitore në Evropian

Evropiani

Finlanda debuton me fitore në Evropian

12/06/21 @ 21:38

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga