Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZON EDHE DUKAGJINI

Dukagjini barazon me Kyzyl-Zharin

Dukagjini barazon me Kyzyl-Zharin


20 January, 2024 @18:00

Ekipi i Dukagjinit ka barazuar në miqësoren e parë të zhvilluar në Turqi ndaj ekipit të elitës së futbollit kazak, Kyzyl-Zhar. Skuadra e Armend Dallkut ka mbyllur ndeshjen kontrolluese 0-0 ndaj kazakëve, ndërsa trajneri i klinasve ka provuar të gjithë lojtarët në dispozicion gjatë dy pjesëlojëve.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga