Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHEFKI KUQI BARAZON NË TESTIN E PARË

Feronikeli’74 barazon ndaj Kisvardas

Feronikeli’74 barazon ndaj Kisvardas


20 January, 2024 @17:39

Ekipi i Superligës, Feronikeli’74 ka barazuar ndaj Kisvardës hungareze sot në Antalya, në ndeshjen e parë përgatitore për klubin gjelbërebardhë nga Drenasi.

Feronikeli’74 ka barazuar pa gola, 0-0 ndaj ekipit të elitës së futbollit hungarez, ndërsa ky ka qenë testi i parë i ekipit nga Drenasi me trajnerin e ri të emëruar, Shefki Kuqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga