Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI - PRISHTINA

Dukagjini - Prishtina, 11-shet startuese

Dukagjini - Prishtina, 11-shet startuese


19 September, 2021 @13:50

Me fillim nga ora 15:00, sot mes vete në Superligë takohen Dukagjini dhe Prishtina.

11-shet startuese të skuadrave janë këto:

DUKAGJINI: Haxhihamza; Dallku, Shala, Kuqi, Basriu, Millaku, Ahmeti, Da Silva, Januzi, Shabani, Merlaku.

PRISHTINA: Halimi; Krasniqi, Mici, Atanda, Vangjeli; Boshnjaku, Krasniqi, Shabani; Hoti, Mankenda, John.

Transferi më i ri i Prishtinës, Besart Berisha, nuk ndodhet as në bankën rezervë sot.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga