Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI - ULPIANA

Dukagjini - Ulpiana, 11-shet startuese

Topsporti / A.P

Dukagjini - Ulpiana, 11-shet startuese


23 November, 2021 @11:54

Me fillim nga ora 13:00, Dukagjini në Klinë e pret Ulpianën.

11-SHET STARTUESE:

DUKAGJINI: Haxhihamza; Dallku, Syla, Basriu, Kuqi; Shabani, Ahmeti, Jashanica, Carioca, Merlaku, Januzi.

ULPIANA: Ajeti; Musliu, Shkalla, Makolli, Emini, Rapuca, Santos, Qerimi, Iran, Rezi, Mustafa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga