Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ToR

Dy futbollistë të Kosovës në 11-shen e javës në Zvicër

Dy futbollistë të Kosovës në 11-shen e javës në Zvicër


18 October, 2021 @22:42

Dy futbollistë të kombëtares së Kosovës në futboll, janë përfshirë në 11-shen e javës në elitën e futbollit zviceran këtë fundjavë, nga portali Sport i atjeshëm.

Mbrojtësi i majtë Fidan Aliti ka zënë vend në 11-shen e javës pas paraqitjes së tij tejet të mirë në përballjen që Zurich e fitoi ndaj Luganos 1-0.

Ndërsa Edon Zhegrova me supergolin e tij që solli fitoren e Baselit ndaj Sionit, është pritur të jetë në 11-shen e javës.

Mëposhtë, video prezantimi i 11-shes së javës në Superligën zvicerane të futbollit.


VIDEO

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont

Kosova/Ligue 1

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont

18/10/21 @ 20:10

STAR OF THE GAMEWEEK IX

Kreshnik Uka (KF Drenica), Ylli i javës (9)

FFK Superliga

Kreshnik Uka (KF Drenica), Ylli i javës (9)

18/10/21 @ 11:57

BAYER 1-5 BAYERN

Uji, zjarri dhe Bayerni

Bundesliga

Uji, zjarri dhe Bayerni

17/10/21 @ 17:28

ZVICËR

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

International/Sportistë shqiptarë në botë

Si zëvendësues me supergol, Edon Zhegrova vendos ndeshjen

17/10/21 @ 18:27

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (9)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (9)

18/10/21 @ 12:14

VIDEO

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont

Kosova/Ligue 1

Tregimi për futbollin kosovar, Elbasan Rashani e Clermont

18/10/21 @ 20:10

CHALLENGE LEAGUE

Rrudhani e Balaj shkëlqejnë në fitoren e Aarau

Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë

Rrudhani e Balaj shkëlqejnë në fitoren e Aarau

16/10/21 @ 00:12

SELEKTORI I RI

Blick: Alex Frei trajner i Kosovës?!

Kualifikimet për Botëror/Kosova/International/Transfere

Blick: Alex Frei trajner i Kosovës?!

15/10/21 @ 16:00

KONFERENCA E FUNDTI SI TRAJNER

Challandes falenderon të gjithë! Vendimi jo i kënaqshëm

Kualifikimet për Botëror/Kosova/International

Challandes falenderon të gjithë! Vendimi jo i kënaqshëm

13/10/21 @ 14:16

KOSOVA

ZYRTARE: Shkarkohet Bernard Challandes!

Kualifikimet për Botëror/Kosova

ZYRTARE: Shkarkohet Bernard Challandes!

13/10/21 @ 13:08

PARALAJMËRIMI

Konferencë për media sot! Pritet largimi i Bernard Challandes

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Konferencë për media sot! Pritet largimi i Bernard Challandes

13/10/21 @ 11:13

KOSOVA - GJEORGJIA

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Challandes: Luajtëm mirë, prandaj jam i zhgënjyer

12/10/21 @ 23:13

KOSOVA - GJEORGJIA

Humbje nga Gjeorgjia, Kosova e fundit në grup

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Humbje nga Gjeorgjia, Kosova e fundit në grup

12/10/21 @ 22:39

KOSOVA

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm

Kosova/International

Muharrem Sahiti konfirmon miqësoren e muajit të ardhshëm

12/10/21 @ 20:32

KOSOVA U21

Kosova U21 e pafuqishme për Çekinë U21

Kosova/International

Kosova U21 e pafuqishme për Çekinë U21

12/10/21 @ 19:49


 
Të gjitha lajmet nga Kosova