Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

E ardhmja e paqartë e Ramosit në Real

Foto: Sergio Ramos

E ardhmja e paqartë e Ramosit në Real


28 February, 2021 @14:04

Real Madrid mund të mbetet pa njërin nga lojtarët kryesor, i cili është edhe kapiten tash e disa vite, Sergio Ramos.

Spanjolli do të mbetet agjent i lirë këtë verë, ndërkohë që për të është përflitur edhe një kalim i mundshëm tek PSG.

Sipas Marca, Real Madrid ende nuk ka hequr dorë prej tij dhe është duke i zhvilluar bisedimet me mbrojtësin dhe me agjentin e tij për të nënshkruar marrëveshje të re. Mbetet të shihet nëse Ramos do të ndryshojë ambient në afatin e verës, apo do të vazhdojë me ‘Los Blancos’.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga