Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - VITIA

E para e sezonit, Flamurtari mposhtë Vitinë

E para e sezonit, Flamurtari mposhtë Vitinë


15 September, 2021 @18:56

Pas dy xhirove pa fitore, sot Flamurtari nga Prishtina fitoren e parë sezonale e ka gjetur në përballjen ndaj Vitisë në shtëpi.

Përballja mes skuadrave në fjalë u mbyll me rezultat 2-1 në të mirë të vendasve.

TABELA AKTUALE

Kështu, pas 3 xhirove në Grupin B të Ligës së Parë, Flamurtari tani ka 4 pikë, kurse Vitia mbetet me 3.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë