Të gjitha lajmet

MARKO GUDURIC

Edhe një lojtar i Fenerit në NBA

Foto: euroleague.net

Edhe një lojtar i Fenerit në NBA

1 July, 2019 @21:01

Pas italianit Nicolo Melli, Fenerbahçes edhe një lojtar i shkon drejt NBA-së.

Serbi Marko Guduric është marrë vesh me ekipin e Memphis Grizzlies, bëjnë të ditur mediat turke sot, ndërsa 24 vjeçari ka pasur mesatare prej 10.2 pikëve, 2.3 kërcimeve dhe 2.4 asistimeve për ndeshje.

Fenerbahçe sezonin e kaluar përfundoi e katërta në Euroligë, ndërsa titullin kampion në Turqi e humbi në ndeshjen e fundit, të shtatë, të serisë finale ndaj Anadolu Efesit.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga