Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi

Edhe një përforcim nga Vëllaznimi


17 January, 2022 @19:21

Pas futbollistit Nikson Memaj, sot Vëllaznimi e ka zyrtarizuar edhe një përforcim.

Bëhet fjalë për sulmuesin Jurgen Gjini, i cili te Vëllaznimi do ta ketë aventurën e tij të dytë personale.

TABELA AKTUALE

Gjini ishte pjesë e Vëllaznimit në sezonin 2020/2021, ndërkohë që pjesën e parë të sezonit aktual e kaloi te Liria e Prizrenit.

Kujtojmë që ditë më parë te skuadra gjakovare në rolin e kryetrajnerit erdhi prizrenasi Genc Tamniku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë