Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZOJNË

Edon Zhegrova 70 minuta, Lille barazon por ruan kreun

Edon Zhegrova 70 minuta, Lille barazon por ruan kreun


9 November, 2023 @23:09

Lille i Edon Zhegrovës nëntë minuta para fundit të ndeshjes pranoi gol për të mbyllur ndeshjen ndaj Slovanit në Sllovaki me barazim 1-1. Me këtë barazim, Lille ka ruajtur kreun e renditjes tabelare në Grupin A të Ligës së Konferencës. Kështu, ekipi ku Zhegrova sonte luajti 70 minuta për ekipin e tij pasi që ishte startues, do të duhet që të kërkojë kualifikimmin në ndeshjen e radhës.

TABELA AKTUALE, GRUPI A:

1. Lille 8p.
2. Slovan 7p.
3. KI 4p.
4. Olimpija 3p.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League