Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBESIN PA FITORE!

Milot Rashica 53 minuta, Besiktas eliminohet

Milot Rashica 53 minuta, Besiktas eliminohet


9 November, 2023 @23:05

Besiktas është eliminuar nga garat e mëtutjeshme evropiane me humbjen e sontme ndaj Bodo/Glimtit norvegjez. Ekipi turk, ku startoi Milot Rashica dhe luajti për 53 minuta për tu zëvendësuar më pas prej Ante Rebicit, është mposhtur në shtëpi nga Bodo/Glimt, 1-2, për të cilët dy herë shënoi Faris Moumbagna.

TABELA AKTUALE, GRUPI D

1. Brugge 10p.
2. Bodo/Glimt 7p.
3. Lugano 4p.
4. Besiktas 1p.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League