Të gjitha lajmet

SHUMË PAK NDJEKËS

Elbasan Arena, e “zbrazët” 30min para fillimit të ndeshjes

Elbasan Arena, e “zbrazët” 30min para fillimit të ndeshjes

14 November, 2019 @20:09

Kur duhen afro 1 orë nga fillimi i ndeshjes mes Shqipërisë dhe Andorrës ka nisur hyrja e tifozëve në shkallët e stadiumit, por duket që janë mjaft të pakët në numër.

Mësohet se afro 3 mijë kuqezinj do të jenë të pranishëm në shkallët e “Elbasan Arenës”.

TABELA AKTUALE dhe ORARI

Ndërkohë që vlen për t’u theksuar se vazhdon shitja e biletave në sportelet pranë stadiumit, ku tifozët e interesuar për të siguruar një biletë nuk mungojnë.

Të dy kombëtaret, si Shqipëria ashtu dhe Andorra kanë mbërritur në ambientet e “Elbasan Arenës”, teksa po bëhen gati për duelin e sotëm.

Stadiumi thuajse i zbrazët, kur kanë mbetur afro gjysmë ore për fillimin e ndeshjes.

MEDIA TALK

Challandes parashikon muajin e ndeshjes Maqedonia V - Kosova

7 April, 2020 @0:21

Selektori më i suksesshëm i Kosovës në historinë e shkurtër të vendit tonë në gara ndërkombëtare, Bernard Challandes, duke folë…

JUGKOREANI

Son Heung-min shkon në ushtri

6 April, 2020 @23:58

Futbollisti i Tottenham Hotspurit, Son Heung-min, do të kryejë shërbimin ushtarak në shtetin e tij, Kore të Jugut, ka konfirmuar…

DON BALON

Marash Kumbulla në radar të Real Madridit

6 April, 2020 @15:33

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, i është ofruar si zgjidhje kryetarit të Real Madridit Florentino Perez, shkruan sot Don…

STINORI 1999/2000

Tabelat përfundimtare 1999/2000 të Ligave të Dyta të Kosovës

Foto nga arkivi i Brahim Vojvodës, sulmuesit të KF Drenica

6 April, 2020 @14:58

Ishte sezoni i parë i pasluftës në Ligë të Dytë të Kosovës, që në fakt ishin dy. Liga e Dytë…

TOP 10

Laureatët e vitit 2000 nga FFK

6 April, 2020 @0:12

Në stinorin e parë të pasluftës në Kosovë dhe pas shpalljes së Prishtinës kampione të Kosovës, e Gjilanit fitues të…

Të gjitha lajmet nga