Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Everton po planifikojnë ofertë për Aarons

Foto: Pinterest

Everton po planifikojnë ofertë për Aarons


25 February, 2021 @13:45

Everton po planifikon të transferojë një mbrojtës të krahut të djathtë.

Seamus Coleman është në muajt e fundit të kontratës së tij dhe bordi po mendon për një mbrojtës që ta sigurojë atë pozitë për disa vite.

Goal shkruan se ata po përgadisin një ofertë për anglezin e Norwich, Max Aarons, i cili ka ngjallur interesimin e shumë klubeve nëpër evropë, madje ishte i lidhur me një transferim të mundshëm tek Barcelona, por nuk pati ndonjë gjë konkrete.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League