Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TURQI

Fenerbahçe zyrtarizon Van der Wielin

Fenerbahçe zyrtarizon Van der Wielin


4 July, 2016 @15:42

Nënkampioni i Turqisë zyrtarizoi holandezin Gregory van der Wiel.

Van der Wiel, pasi që i kaloi testet mjekësore, nënshkroi kontratën katër vjeçare me Fenerbahçen.

28 vjeçari Van der Wiel, do të bart numrin 23 dhe do të jetë bashkëlojtar me Robin Van Persien, derisa deklaroi se me padurim është duke pritur që të luaj në ekipin e tij të ri.


 
Të gjitha lajmet nga International