Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA GAZZETTA

Talentët kroat, mund të shkojnë te Napoli

Marko Pjaca

Talentët kroat, mund të shkojnë te Napoli


4 July, 2016 @15:39

Dyshja e reprezentacionit të Kroacisë, Marko Pjaca dhe Marko Rog, mund të bëhen pjesë e Napolit në stinorin që vjen, ka raportuar sot La Gazzeta dello Sport.

Sipas të përditshmes italiane, thuhet që Napoli do të paguajë 35 milionë euro në arkën e Dinamo Zagrebit, që i ka në pronësi këta lojtarë për t’i shtuar në radhët e veta.

Pjaca dhe Rog kanë qenë pjesë e Kroacisë në EURO 2016. Pjaca 21 vjeç, luan në sulm dhe stinorin e kaluar ka shënuar 8 gola për Dinamon në elitën kroate të futbollit, derisa Rog 20 vjeç është mesfushor dhe ka shënuar 3 herë në 34 paraqitje për Dinamon në elitën kroate stinorin që shkoi.


ZINCHENKO

Talenti ukrainas, te City

Premier League/International/Transfere

Talenti ukrainas, te City

04/07/16 @ 15:32

FERNANDO TORRES

El Nino vazhdon

La Liga/Transfere

El Nino vazhdon

04/07/16 @ 15:27

EMERY

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

04/07/16 @ 15:22

SPANJA

Pas eliminimit, largohet zyrtarisht

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Pas eliminimit, largohet zyrtarisht

04/07/16 @ 15:12

ZYRTARE

Edhe një Suarez te Barcelona

La Liga/Transfere

Edhe një Suarez te Barcelona

04/07/16 @ 15:05

NGA RUSIA DREJT LEICESTERIT

Nigeriani te Leicester

Premier League/International/Transfere

Nigeriani te Leicester

04/07/16 @ 13:26

PËRFORCIMI

Llapi zyrtarizon Rexhepin

FFK Superliga/Transfere

Llapi zyrtarizon Rexhepin

04/07/16 @ 13:21

NGA MILANELLO

Montella planifikon transferet

Serie A

Montella planifikon transferet

04/07/16 @ 13:13

DREJT GJYSMËFINALEVE

Buletini 21: Përmbytja e ishullit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 21: Përmbytja e ishullit

04/07/16 @ 12:47

MEDIAT ITALIANE

Juve pranë lojtarit të Bayernit

Bundesliga/Serie A/Transfere

Juve pranë lojtarit të Bayernit

04/07/16 @ 12:27

LAZIO

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Miqësoren Sarri e nis me Strakoshën, Hysajn e Muriqin

17/07/21 @ 18:04

LAZIO NEWS

Sarri mbron Muriqin nga përqeshjet

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Sarri mbron Muriqin nga përqeshjet

17/07/21 @ 13:44

ZYRTARE

Giroud në Milan, kompletohet transferi

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud në Milan, kompletohet transferi

17/07/21 @ 13:07

FIFA

Skuadra e Ismajlit dënohet me 4 afate kalimtare

Serie A

Skuadra e Ismajlit dënohet me 4 afate kalimtare

17/07/21 @ 12:14

MIQËSORE

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

Serie A/La Liga

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

13/07/21 @ 17:00

ROSSONERI

Maldini e do në Milan mesfushorin kroat

Serie A/Transfere

Maldini e do në Milan mesfushorin kroat

13/07/21 @ 16:55

JUVENTUS

Chiesa i palëkundur

Evropiani/Serie A

Chiesa i palëkundur

13/07/21 @ 14:03

LAZIO

Dua të tregoj Muriqin e vërtëtë

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Dua të tregoj Muriqin e vërtëtë

13/07/21 @ 13:43

JUVENTUS

Dybala afër rinovimit

Serie A

Dybala afër rinovimit

13/07/21 @ 13:20

NGA KONFERENCA

Reina: Me Strakoshën 100%

Serie A/International

Reina: Me Strakoshën 100%

12/07/21 @ 16:55


 
Të gjitha lajmet nga Serie A