Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZINCHENKO

Talenti ukrainas, te City

Talenti ukrainas, te City


4 July, 2016 @15:32

Manchester City një orë më parë ka zyrtarizuar transferin e radhës në skuadër.

Ekipi nga Etihad ka bërë të ditur se ka blerë kartonin e ukrainasit të talentuar 19 vjeç, Oleksandr Zinchenko.

Zinchenko është mesfushor dhe ka qenë pjesë e ekipit ukrainas në EURO 2016 dhe dallohet për teknikën e tij.


FERNANDO TORRES

El Nino vazhdon

La Liga/Transfere

El Nino vazhdon

04/07/16 @ 15:27

EMERY

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG zyrtarizon trajnerin e ri

04/07/16 @ 15:22

SPANJA

Pas eliminimit, largohet zyrtarisht

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Pas eliminimit, largohet zyrtarisht

04/07/16 @ 15:12

ZYRTARE

Edhe një Suarez te Barcelona

La Liga/Transfere

Edhe një Suarez te Barcelona

04/07/16 @ 15:05

NGA RUSIA DREJT LEICESTERIT

Nigeriani te Leicester

Premier League/International/Transfere

Nigeriani te Leicester

04/07/16 @ 13:26

PËRFORCIMI

Llapi zyrtarizon Rexhepin

FFK Superliga/Transfere

Llapi zyrtarizon Rexhepin

04/07/16 @ 13:21

NGA MILANELLO

Montella planifikon transferet

Serie A

Montella planifikon transferet

04/07/16 @ 13:13

DREJT GJYSMËFINALEVE

Buletini 21: Përmbytja e ishullit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 21: Përmbytja e ishullit

04/07/16 @ 12:47

MEDIAT ITALIANE

Juve pranë lojtarit të Bayernit

Bundesliga/Serie A/Transfere

Juve pranë lojtarit të Bayernit

04/07/16 @ 12:27

MUNISHI

Me punë për të arritur synimet

FFK Superliga

Me punë për të arritur synimet

04/07/16 @ 12:15

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10

PREMIER LEAGUE

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

Premier League/Serie A/Transfere

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

10/07/21 @ 16:25

SERIE A

Giroud gati për në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud gati për në Itali

08/07/21 @ 18:58

PSG

Pochettino kërkon yllin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Pochettino kërkon yllin francez

08/07/21 @ 18:40

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46


 
Të gjitha lajmet nga Premier League