Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERIZAJ - TREPÇA 89'

Ferizaj - Trepça ‘89, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Ferizaj - Trepça ‘89, 11-shet startuese


14 May, 2023 @14:20

Ndeshje shumë interesante në luftën për mbijetesë zhvillohet sot në Ferizaj, ku Ferizaji vendas e pret Trepçën ‘89.

11-SHET STARTUESE:

FERIZAJ: Jovanovski; Bardhi, Halili, Cakolli, Avdulli; Shabani, Sefa, Islami; Krasniqi, Sadriu, Panadic.

TREPÇA ‘89: Kaqiu; Dumani, Mashau, Augustine, Dushi; Sahiti, Nimani, Sekiraqa; Fatty, Pllana, Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga