Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA dhe LIGA e PARË

FFK gati për shortin e edicionit 2021/22

FFK gati për shortin e edicionit 2021/22


Teksti: FFK

2 July, 2021 @14:30

Komisioni i Garave i Superligës dhe Ligës së Parë njofton klubet dhe opinionin se tërheqja e shortit për edicionin e ri garues 2021/22 do të bëhet të premten e ardhshme, më 9 korrik, në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri”.

Shorti për Superligë do të tërhiqet në orën 12:00, për Grupin A të Ligës së Parë në orën 12:30 dhe për Grupin B të Ligës së Parë, në orën 13:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga