Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RILINDJA 1974 ME FITORE PËR FRYMËMARRJE

Fitore e madhe, i ikin të rrezikuarve

Fitore e madhe, i ikin të rrezikuarve


28 April, 2024 @21:41

Rilindja 1974 ka arritur një fitore shumë të rëndësishme sot në “Shahin Haxhiislami” pasi që me të kanë ikur sadopak nga fundi i renditjes tabelare, duke lënë 4 pikë pas Phoenixin dhe Istogun.

Rilindja 1974 - Trepça 2-1 [Arbër Maznikolli, Erblind Mulaj - n.n.]

Me fitore, Rilindja 1974 ka bërë 24 pikë nga po aq ndeshje, ndërsa Trepça është e gjashta me 29 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë