Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet startuese: Feronikeli - Drita

Formacionet startuese: Feronikeli - Drita


19 October, 2021 @12:43

Publikohen formacionet startuese të Feronikelit dhe Dritës.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Pllana, Shabani, Elshani, Morina, Bejta, Ahmeti, Maliqi, Gashi, Kastrati.

DRITA: Maloku, Limani, Cuculi, Balde, Blakçori, Namani, Broja, Fazliu, Zeka, Ajzeraj, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga