Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Ballkani

Formacionet zyrtare: Arbëria - Ballkani

16 October, 2020 @13:50

Janë caktuar formacionet zyrtare të Arbërisë dhe Ballkanit.

ARBËRIA: Kaqiu, Pira, Arrabal, Hyseni, Avdulli, Bahtiri, Zabërgja, Bruqi,  Kryeziu, Kashtanjeva, Hasan

BALLKANI: Ruxhi, Thaqi, Potoku, Gashi, Jashanica, Gripshi, Korenica, Prekazi, Kuç, Baftiu, Daku

DRITA - TREPÇA '89

Mjafton Haxhimusa, kampioni rendit fitoret

FOTO / Drita

14 October, 2020 @15:53

Vjen fitorja e tretë e Dritës në po aq takime të zhvilluara këtë sezon në Superligë. Edhe pse pa praninë…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Trepça ‘89

14 October, 2020 @13:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe Trepçës ‘89, në ndeshjen e mbetur të xhiros së dytë në Superligë. DRITA:…

REFERIMI

Dy grupe referësh nga Kosova në ndeshje ndërkombëtare

Foto: FFK

11 October, 2020 @16:36

Gjyqtarët ndërkombëtar Besfort Kasumi dhe Visar Kastrati janë caktuar nga UEFA që të gjykojnë në ndeshjet ndërkombëtare për kualifikimet e…

IN MEMORIAM

Ndërron jetë kryetari i parë i FFK-së

10 October, 2020 @17:55

Sot në moshën 76 vjeçare, ka ndërruar jetë kryetari i parë i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Bytyqi. Bytyqi…

LLAPI

Llapi zyrtarizon ndihmësin e Tahir Batatinës

6 October, 2020 @19:01

Skuadra e Llapit ka arritur marrëveshje me trajnerin Sunaj Keçi. Keçi do të jetë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga