Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani

Formacionet zyrtare: Ballkani - Gjilani


12 December, 2021 @13:18

Publikohen 11-shet startuese të Ballkanit dhe Gjilanit.

BALLKANI: Frashëri; Kuç, Jashanica, Arm Thaqi, Hoxha, Ast Thaqi; Gashi, Korenica, Gripshi, Krasniqi, Solomon

GJILANI: Koliçi; Sorsa, Prekazi, Useini, Hoxha; Dabiqaj, K.Aziz, Musolli, Hajdari, Progni, Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga