Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Ballkani - Ulpiana


11 September, 2021 @15:38

Publikohen 11-shet zyrtare të Ballkanit dhe Ulpianës.

BALLKANI: Frasheri, Baftiu, Thaqi, Potoku, As. Thaqi, Rrahmani, Gripshi Korenica, Krasniqi, Hoxha, Kuc.

ULPIANA: Blakqori, Gjoni, Emini, Rapuca, Haliti, Qerimi, Mustafa, Rezi, Boudega, Conceicao, Santos.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga