Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Ballkani

Formacionet zyrtare: Besa - Ballkani


13 February, 2021 @12:39

Publikohen formacionet startuese të Besës dhe Ballkanit:

BESA: Pas pak

BALLKANI: Haxhihamza, Thaqi, Berisha, Prekazi, Jashanica, Potoku, Kuç, Gripshi, Hoxha, Krasniqi, Baftiu.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drita - Llapi

13/02/21 @ 12:20

TURQIA

Voca startues kundër Kayserisporit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Voca startues kundër Kayserisporit

13/02/21 @ 11:06

FRANCA

Zidane kandidati kryesor për ta zëvendësuar Deschamps

International

Zidane kandidati kryesor për ta zëvendësuar Deschamps

13/02/21 @ 10:45

PRISHTINA - DRENICA

Dueli i 60 mes Prishtinës dhe Drenicës

FFK Superliga

Dueli i 60 mes Prishtinës dhe Drenicës

13/02/21 @ 09:53

BESA - BALLKANI

Shkëmbi kërkon fitoren e parë me Ballkanin

FFK Superliga

Shkëmbi kërkon fitoren e parë me Ballkanin

13/02/21 @ 09:47

DRITA - LLAPI

Kampionja pret Llapin në Gjilan

FFK Superliga

Kampionja pret Llapin në Gjilan

13/02/21 @ 09:43

GRASSHOPPER

Demhasaj e Lenjani starutes në derbi dhe fitojnë për lidership

International/Sportistë shqiptarë në botë

Demhasaj e Lenjani starutes në derbi dhe fitojnë për lidership

12/02/21 @ 23:57

EUROPA LEAGUE

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

Europa League

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

12/02/21 @ 23:53

ZVICËR

Tushi me dygolësh sjell fitoren, Brahimi zëvendësues

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tushi me dygolësh sjell fitoren, Brahimi zëvendësues

12/02/21 @ 23:51

FFK

Propozohet formimi i Ligës U21

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Propozohet formimi i Ligës U21

04/08/21 @ 14:29

PRISHTINA

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga

Arlind Shabani te Prishtina

03/08/21 @ 20:43

SUHAREKË

Theophilus Solomon sulmuesi i ri i Ballkanit

FFK Superliga

Theophilus Solomon sulmuesi i ri i Ballkanit

03/08/21 @ 19:19

MIQËSORE

Ballkani në formë, fiton edhe në miqësoren e tretë

FFK Superliga

Ballkani në formë, fiton edhe në miqësoren e tretë

03/08/21 @ 18:36

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon Florent Avdylin

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon Florent Avdylin

03/08/21 @ 15:31

DRITA

Zyrtare: Rron Broja te Drita

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: Rron Broja te Drita

03/08/21 @ 13:47

MIQËSORE

Ballkani deklason Amedsporin

FFK Superliga

Ballkani deklason Amedsporin

01/08/21 @ 19:10

CONFERENCE LEAGUE

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

Conference League/FFK Superliga

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

01/08/21 @ 16:01

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

FFK Superliga

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

01/08/21 @ 13:50


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga