Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Drenica - Dukagjini


24 October, 2021 @12:35

Publikohen 11-shet startuese të Drenicës dhe Dukagjinit.

DRENICA: Haxhijaj, Thaqi, Qaqi, Jashari, Mëziu, Abazi, Lushtaku, Gashi, Denisson, Veliqi, Zabërgja.

DUKAGJINI: Haxhihamza, Merlaku, Shala, Basriu, Syla, Ahmeti, Hasanaj, Da Silva, Dallku, Chibueze, Jashanica.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga