Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Drenica - Feronikeli


15 October, 2021 @12:39

Caktohen 11-shet startuese të Drenicës dhe Feronikelit.

DRENICA: Haxhijaj, Lushtaku, Passamani, Qaqi, Jashari, Mëziu, Gashi, Dos Santos, Avdulli, Uka, Zabergja.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Pllana, Shala, Elshani, Leku, Morina, Bejta, Ahmeti, Maliqi, Gashi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga