Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Prishtina

Formacionet zyrtare: Drenica - Prishtina


18 March, 2023 @12:12

Publikohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Prishtinës.

DRENICA: Gjoka; Lushtaku, Kuka, Hussein, Veliqi; Kastrati, Thaqi, Dervishaj, Da Silva; Bintsouka, Zeka.

PRISHTINA: Nika; Milic, Pllana, Hamiti, Useini; Pefqeli, Gashi, Hyseni, Kryeziu, Krasniqi, Uka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga