Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica


9 March, 2020 @13:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Drenicës.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Shala, Basriu, Doshlaku, Marmullaku, Dushi, Grabanica, Gojani, Merlaku, Elezaj, Arifaj.

DRENICA: Kaloshi, Turku, Pasoma, Coulibaly, Osmani, Thaqi, Mustafa, Muleci, Elshani, Hamiti, Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga