Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica


15 September, 2022 @14:36

Caktohen 11-shet zyrtare të Dukagjinit dhe Drenicës.

DUKAGJINI: Muhaxhiri; Shala, Kuçi, Basriu, Syla; Hugo, Khomutov, Ahmeti, Zulfiu, Elezaj; John.

DRENICA: Shala; Lushtaku, Hoti, Agyare, Neziri; Dervishaj, Thaqi, Vojvoda, Zeka, Mëziu; Koxy.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga