Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drita

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drita

30 August, 2019 @15:34

Janë publikuar formacionet startuese të Dukagjinit dhe të Dritës.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Basriu, Syla, Musa, Haliti, Mustafa, Gava, Merlaku, Demiri, Milicaj, Lloga.

DRITA:  Tofiloski, Limani, Gërbeshi, Cuculi, Blakçori, Bujar Shabani, Namani, Bunjamin Shabani, Emini, Xhevdet Shabani, Haxhimusa

FERIZAJ w BUS

KF Ferizaji bëhet me autobus të ekipit

30 August, 2019 @15:34

Skuadra e Ferizajit ka bërë të ditur se tash e tutje do të ketë autobus të dedikuar për futbollistët e…

DUELET DHE ORARI I NDESHJEVE

Nesër nis xhiroja e tretë e stinorit

29 August, 2019 @13:55

Me duelin që do të zhvillohet në Klinë në stadiumin “18 qershori” do të hapet xhiroja e tretë e stinorit…

VUSHTRRIA 1-1 TREPÇA'89

Penallti e humbur dhe Vushtrria shpëton nga Muja i rrezikshëm

25 August, 2019 @19:07

Ardian Muja i Trepçës’89 është në formë të mirë në këtë fillim-stinor të Superligës dhe vetëm fati e ka shpëtuar…

DRITA - FLAMURTARI

Bindshëm për fitoren e parë sezonale

25 August, 2019 @18:48

Pas humbjes ndaj Ferizajit në xhiron hapëse, Drita ka reaguar mirë në ndeshjen e dytë sezonale. Gjilanasit ndeshjen e parë…

11-SHET

Formacionet zyrtare:  Vushtrria vs. Trepça ‘89

25 August, 2019 @16:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Trepçës ‘89. VUSHTRRIA: Manxholli, Lushaku, Izmaku, Halimi, Dragusha, Muçaj, Dervishaj, Maxhuni, Zabërgja,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga