Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Vushtrria

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Vushtrria


9 March, 2020 @13:50

Janë caktuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe Vushtrrisë.

FERONIKELI: Smakiqi, Islami, Lladrovci, Thaqi, Berisha, Hoxha, Dabiqaj, Bojku, Da Silva, Hoti, Harmon Gbowea.

VUSHTRRIA: Prince Hertier, Clinton Chinonso, Halimi, Sie, Dumbia, Istrefi, Ahmeti, Dervishaj, Okonwo, Fazliu, Azemi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga