Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ballkani

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ballkani


24 February, 2021 @12:40

Caktohen formacionet startuese të Gjilanit dhe Ballkanit.

GJILANI: Koliçi, Kastrati, Fustar, Sorsa, Veliu, Useini, Musolli, Hila, Hajdari, Progni, Nikaç.

BALLKANI: Ljuljanovic, Thaqi, Jashanica, Prekazi, Potoku, Kuç, Baftiu, Gripshi, Krasniqi, Hoxha, Daku


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga