Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra

Formacionet zyrtare: Italia - Zvicra


16 June, 2021 @19:55

Publikohen formacionet startuese të Italisë dhe Zvicrës.

ITALIA: Donnarumma; Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Barella, Jorginho, Locatelli; Berardi, Insigne, Immobile.

ZVICRA: Sommer; Akanji, Schar, Elvedi, Rodriguez, Mbabu, Xhaka, Freuler, Shaqiri, Embolo, Seferovic.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani