Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi

Formacionet zyrtare: Turqia - Uellsi


16 June, 2021 @16:58

Publikohen formacionet startuese të Turqisë dhe Uellsit.

TURQIA: Çakir; Çelik, Ayhan, Söyüncü, Meraş; Yokuslu, Ozan Tufan; Karaman, Çalhanoglu, Cengiz Ünder; Yilmaz.

UELLSI: Ward; Roberts, Mepham, Rodon, Davies; Morrell, Allen; Bale, Ramsey, James; Moore.


MEDIA TALK

Frikë rreth transferimit të Firpo tek Milan

Serie A/Transfere

Frikë rreth transferimit të Firpo tek Milan

16/06/21 @ 14:40

AUSTRIA

Suspendohet Marko Arnautovic

Evropiani

Suspendohet Marko Arnautovic

16/06/21 @ 14:29

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

16/06/21 @ 13:53

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

EURO 2020

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

Evropiani/Analiza

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

16/06/21 @ 13:25

EURO2020

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

Evropiani/Analiza

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

16/06/21 @ 12:50

FINLANDA 0-1 RUSIA

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

Evropiani

Miranchuk për fitore, Grupi B ende i paparashikueshëm

16/06/21 @ 17:05

AUSTRIA

Suspendohet Marko Arnautovic

Evropiani

Suspendohet Marko Arnautovic

16/06/21 @ 14:29

11-SHET

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Finlanda - Rusia

16/06/21 @ 13:53

EURO 2020

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

Evropiani/Analiza

Historiku mbi evropianin, shtetet që e fituan atë

16/06/21 @ 13:25

EURO2020

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

Evropiani/Analiza

Italia-Zvicra, këto janë formacionet e mundshme

16/06/21 @ 12:50

EURO2020

Dita e gjashtë e kampionatit, fillojnë ndeshjet e dyta

Evropiani

Dita e gjashtë e kampionatit, fillojnë ndeshjet e dyta

16/06/21 @ 08:05

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

16/06/21 @ 00:04

FRANCA 1-0 GJERMANIA

Dy gola të anuluara për fitore

Evropiani/FFK Liga e parë/International

Dy gola të anuluara për fitore

15/06/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

15/06/21 @ 20:30

HUNGARIA 0-3 PORTUGALIA

Kampioni shpërthen në 10-minutëshin e fundit

Evropiani

Kampioni shpërthen në 10-minutëshin e fundit

15/06/21 @ 19:58


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani